Odzież i buty do tenisa

4,6 z 32304 opinii
Odzież i obuwie do tenisa to niezwykle istotne elementy dla każdego, kto pasjonuje się grą w tenisa. Obuwie do tenisa powinno być wykonane z lekkiego, oddychającego materiału. Warto, aby posiadały one dodatkowe wzmocnienia, które są odporne na ścieranie w okolicach palców. Obuwie do tenisa powinno gwarantować nieustanną amortyzacją stóp w czasie szybkiej oraz intensywnej pracy nóg i wykonywania ruchów bocznych, a także przyczyniać się do zwiększania przyczepności podczas gry na korcie. Do najchętniej wybieranych produktów z kategorii odzież i obuwie do tenisa należą koszulki. Ich zadaniem jest utrzymanie uczucia chłodu poprzez odprowadzania ciepła od ciała dzięki zastosowaniu cząstek srebra i aluminium w strukturze tkaniny. Kolejnym produktem, który cieszy się zainteresowaniem w kategorii odzież i obuwie do tenisa, są spodenki. W wielu modelach zastosowana jest wentylacja, która gwarantuje komfort użytkowania, przewiewność i suchość. Odzież i obuwie do tenisa znacznie poprawiają komfort gry na korcie a ich atrakcyjny design sprawia, że korzystanie z nich staje się prawdziwą przyjemnością.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Sukienki, koszulki, skarpety, czyli odzież tenisowa Poprzednie Następne

Sukienki, koszulki, skarpety, czyli odzież tenisowa

Tenis to popularny, ale też bardzo wymagający sport. Warto więc przed treningiem zaopatrzyć się w wygodną odzież, by lepiej czuć się i sprawniej reagować na korcie. Skorzystaj z naszego poradnika, jak wybrać pierwszą odzież do gry w tenisa - Ceneo.pl

Jak zacząć grę w squasha? Poprzednie Następne

Jak zacząć grę w squasha?

Squash to bardzo interesująca dyscyplina sportu, którą może zacząć uprawiać praktycznie każdy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak przygotować się, a także co kupić do swojej pierwszej gry. Sprawdź!

z 238
Violetta | 1x101 Dragon Ball Super | Entertainment Memorabilia