Rakiety śnieżne

4,6 z 32304 opinii
Sporty zimowe, jak mało które formy aktywności fizycznej wymagają od nas specjalistycznego sprzętu. Podczas przemieszczania się po zaśnieżonych terenach nie zawsze mamy możliwość skorzystania z wyciągu narciarskiego czy kolejki linowej. W takich sytuacjach trzeba radzić sobie samemu. Wówczas z pomocą przychodzą rakiety śnieżne, dzięki którym poruszanie się po zaśnieżonym terenie jest znacznie prostsze.
Rakiety śnieżne są nieocenionym akcesorium podczas zimowych, pieszych podróży. Pomagają one rozłożyć ciężar naszego ciała na większej powierzchni, dzięki czemu nogi arktycznego podróżnika nie grzęzną w śniegu. Akcesorium to szczególnie przyda się osobom zdobywającym górskie szczyty zimą oraz wybierającym się w pieszą podróż. Przy wyjątkowo niesprzyjających warunkach i dużych opadach śniegu, rakiety śnieżne z powodzeniem sprawdzą się także w mieście.
Po co nogi mają co chwilę grzęznąć w kilkunastocentymetrowym śniegu, a my mamy odczuwać ciągłe zmęczenie, skoro można w łatwy sposób tego uniknąć? Dzięki rakietom śnieżnym, każda zimowa wyprawa będzie wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Watch movie | Dragon.Ball.Xenoverse.2.Update.v1.11.incl.DLC-CODEX | My Kitchen Rules S10E14 HDTV X264-FQM [eztv]