Urządzenia wielofunkcyjne laserowe Brother 600x2400 dpi

4,5 z 52453 opinii
Urządzenia wielofunkcyjne to niezbędniki, które znajdziesz w większość firm oraz biur. Coraz częściej produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, zamawiane są też przez prywatne osoby, które używają ich wedle własnych potrzeb i uznania. Ceneo.pl posiada najlepsze wielofunkcyjne urządzenia laserowe, które są dużo wydajniejsze niż drukarki oraz gwarantują niższe koszty eksploatacji.
Nasze produkty są łatwe w obsłudze oraz wszechstronne. Urządzenia umożliwiają bardzo szybki wydruk (nawet 40 stron na minutę).
Ich precyzja oraz wysokie parametry zadziwiają każdego użytkownika, który ma przyjemność z nich korzystać. Praca tych produktów jest na prawdę wydajna a jakość wydruków- na najwyższym poziomie. Wielofunkcyjne podajniki obsługują papier o wysokiej gramaturze, dzięki czemu można spokojnie drukować profesjonalne dokumenty. Nie ma problemu z wydrukiem dużych ilości etykiet czy kopert. Ta funkcja zaoszczędzi cenny czas i zagwarantuje komfort użytkowania.
Większość urządzeń, które znajdziesz na Ceneo.pl ma możliwość usuwania obrazów oraz przekształcania ich z map bitowych w szkice. Asortyment, który przedstawiamy daje też możliwość usuwania tekstu oraz pracuje w trybie oszczędzania tonera.
Aplikacje, które są dostępne w urządzeniach wielofunkcyjnych pozwolą drukować bezprzewodowo z urządzeń przenośnych.
Zachęcamy do zakupu jednego urządzenia, które zawierać będzie cztery funkcje: wydruk, kopie, skan oraz faks. Wbudowany skan dwustronny okaże się być bardzo wygodny i wszechstronny.
Zachęcamy do zakupów na Ceneo.pl

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Obsługa sieci

Rodzaj faksu

Interfejsy

Rozdzielczość skanowania

$$_Usuń filtr

Druk dwustronny

Wyświetlacz

Podajnik papieru

Obsługiwane formaty nośników

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe - opinie

Producent: Brother Rozdzielczość skanowania: 600x2400 dpi Usuń wybrane filtry Zobacz strefę Brother
Brother MFC-L2700DN 4,7 / 5 21 opinii / 1 pytanie
  • Szybkość druku mono: 24 stron na min.
  • Szybkość druku kolor: Nie dotyczy
  • Rozdzielczość druku kolor: Nie dotyczy
Brother MFC-L2700DW 4,8 / 5 21 opinii / Zadaj pytanie
  • Szybkość druku mono: 26 stron na min.
  • Szybkość druku kolor: Nie dotyczy
  • Rozdzielczość druku kolor: Nie dotyczy
NUEVO Nikon D750 Digital SLR Camera Body Only | The Banking Concept of Education - 656 Words | Контроль доступа и переговорные устройства