Zestawy słuchawkowe

4,5 z 52706 opinii
Telefony komórkowe i smartfony stały się już akcesoriami, bez których absolutnie nie ruszamy się z domu, a gdy przypadkiem go zapomnimy, czujemy się, jakby czegoś nam brakowało. Nie sposób bowiem przecenić ich użyteczności. W prawie każdym miejscu i o każdej porze pozwalają nam skontaktować się z bliskimi osobami, wysłać e-maila czy opublikować nowy wpis na portalach społecznościowych. Jednym z najczęściej wybieranych akcesoriów do telefonów komórkowych, poza etui, są zestawy słuchawkowe pozwalające nam uwolnić rękę od trzymania komórki i skupić się na innych czynnościach.
Zestawy słuchawkowe do telefonów komórkowych i smartfonów szczególnie zdają egzamin podczas prowadzenia samochodu. Pozwalają one bowiem prowadzącemu trzymać obie ręce na kierownicy. Co więcej w znakomitej większości przypadków działają one bezprzewodowo, dzięki czemu nie musimy się martwić plątaniną kabli. Połączenie jest transmitowane w wysokiej jakości za pomocą interfejsu Bluetooth. Zestawy słuchawkowe dodatkowo są projektowane tak, aby prezentowały się jak najbardziej subtelnie oraz nie męczyły ucha osoby, która je używa. To doskonałe rozwiązanie w szczególności dla ludzi biznesu będących w ciągłym ruchu.

Zestawy Słuchawkowe

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

4 rzeczy, które odmłodzą twój telefon Poprzednie Następne

4 rzeczy, które odmłodzą twój telefon

Nie chcesz kupować nowego telefonu? Wystarczy zrobić cztery rzeczy, aby odświeżyć wygląd oraz przyspieszyć działanie urządzenia.

Ranking najlepszych smartfonów do 700 zł Poprzednie Następne

Ranking najlepszych smartfonów do 700 zł

Rynek telefonów zalewają pojawiające się nieustannie nowe modele smartfonów. Już w kwocie do 700 zł mamy szerokie pole manewru. Jeżeli planujesz kupno smartfonu do 700 zł, na pewno zadajesz sobie pytania, jaki model wybrać, na co zwrócić uwagę, jaki smartfon będzie dla mnie najlepszy. Aby ułatwić wybór smartfonu do 700 zł, zebraliśmy najlepsze modele smartfonów do 700 zł w jednym miejscu. Ceneo.pl przedstawia swój najnowszy ranking najlepszych smartfonów do 700 zł.

Energia w podróży. Brak gniazdka z prądem to nie problem Poprzednie Następne

Energia w podróży. Brak gniazdka z prądem to nie problem

Energia w podróży. Najlepsze narzędzia, którymi doładujesz smartfona bez dostępu do gniazdka

Huawei P20 vs P20 Pro - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Huawei P20 vs P20 Pro - Wideo porównanie

Zobacz porównanie Huawei P20 vs P20 Pro. Poznaj parametry i opinie użytkowników. Szczegółowa konfrontacja najpopularniejszych modeli telefonów Huawei na Ceneo.pl

Samsung s9 vs s8 - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Samsung s9 vs s8 - Wideo porównanie

Zobacz porównanie flagowych modeli smartfonów Samsunga. Poznaj parametry i opinie użytkowników na temat telefonów Samsung s9 i s8. Wejdź i sprawdź szczegółową konfrontację na Magazynceneo.pl

Zestawy słuchawkowe - opinie

Presentaciones | 6.7 Sobibor (2018) | Cinema Movies